w

Epic śmiechem, żartem już grozi graczom Fortnite, że Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone

Fanpage Grupa

W sieci pojawiło się wiele wpisów odnośnie tego, że Wykrzywione Wieże zostaną zniszczone, po raz kolejny. O co z tym chodzi?


Każdy gracz Fortnite doskonale wie, że Epic tak samo, jak lubi Wykrzywione Wieże, to tak samo lubi również niszczyć tę lokację. Praktycznie więc pewne, że w którymś momencie nagle coś z tą miejscówką zacznie się dziać.

Epic wie, że gracze tylko na to czekają, więc w mediach społecznościowych pojawił się wpis nawiązujący do Klombo, ale i także do Wykrzywionych, w którym Epic ostrzega społeczność przed likwidowaniem Klombo, bowiem będzie to miało koszmarne konsekwencje.

Jak żartuje Epic?

Epic na oficjalnym Twitterze niedługo po aktualizacji wprowadzającej Wykrzywione Wieże pisało, że jeżeli coś stanie się Klombo, wówczas deweloperzy zlikwidują całe Wykrzywione.

Tyle i tylko tyle wystarczyło, by youtuberzy zaczęli wrzucać filmy o tym, że Wykrzywione raz jeszcze zostaną usunięte.

Póki co nie ma takiej możliwości. Po pierwsze Klombo jest nieśmiertelny, a po drugie miejscówka dopiero zawitała do gry. Rzeczywiście mowa tutaj o Epic i Tilted, więc może za jakiś czas faktycznie Wykrzywione zaczną w jakiś sposób cierpieć, ale do tego jeszcze daleko.