w

Epic stawia na większą agresję graczy Fortnite. Ważna zmiana w nadosłonach, które będą się regenerować od…

Fanpage Grupa

Leakerzy wskazują, że nadosłony, czyli mechanika wprowadzona do Fortnite stosunkowo niedawno będzie się regenerować w momencie likwidacji przeciwnika.


Wygląda na to, że Epic chce zachęcić graczy Fortnite do większej agresji. To zabieg, który już stosowano i który faktycznie zadziałał. Teraz nie dotyczy to jednak normalnego życia, a nadosłony. Według dostępnych informacji, teraz będzie się bardziej opłacało likwidować przeciwników.

Wszystko dlatego, że nadosłony będą się same regenerować po likwidacji. Na pewno jest to ciekawa informacja, która już jest mocno komentowana, szczególnie wśród społeczności grającej tryby turniejowe.

Regeneracja nadosłony

Nadosłona, czyli dodatkowe 50HP będzie odnawiane w momencie, gdy danemu graczowi uda się kogoś zlikwidować. Wiadomość ciekawa, ale nie ma tutaj zbyt wiele do dodania.

Do tej pory odnawianie nadosłony odbywało się automatycznie, poprzez brak otrzymywania obrażeń. 3 sezon mocno to zmienia.

Jeżeli chodzi o opinie graczy, to są one raczej pozytywne. Trudno w mediach społecznościowych znaleźć jakieś narzekanie na tę zmianę.