w

Epic testuje już 2 sezon 3 rozdziału Fortnite i jest to bardzo ważna wiadomość z jednego względu

Fanpage Grupa

Wczoraj Epic zaczęło testowanie 2 sezonu 3 rozdziału, czyli aktualizacji oznaczonej jako 20.00.


3 rozdział, ewentualnie 9 sezon (nadal nie zostało to oficjalnie potwierdzone) nosi oznaczenie 19.00. Można się spodziewać, że aktualizacje będą w plikach oznaczane jako 19.10, 19.20 i tak do ostatniej aktualizacji sezonu.

Potem przyjdzie 2 sezon 3 rozdziału, lub 10 sezon 2 rozdziału (w zależności, czy wszystkie przecieki się potwierdzą). Nowy sezon będzie oznaczony jako 20.00 i co ważne, Epic właśnie zaczęło testować tę aktualizację.

Cały sezon do przodu

Gracze bali się, że 1 sezon nowego rozdziału będzie się ciągnął przez pół roku, tak, jak to było poprzednio. Na szczęście wygląda na to, że można się spodziewać standardowych 2 miesięcy. Póki co mówi się o 60-70 dniach 1 sezonu 3 rozdziału.

Ciekawe, że Epic jest cały dobry sezon do przodu, gdy gracze myślą nad tym, co będzie na zimę, deweloperzy już planują skiny typowo na wiosnę i lato. Epic zawsze tak robiło, ale teraz jest to o wiele bardziej widoczne.

Jeżeli wszystkie przecieki się sprawdzą, a nowy sezon rozpocznie się w okolicach 7 grudnia, to skończy się zapewne gdzieś w lutym 2022.