w

Epic testuje te unikalne bronie na graczach. To je możemy zobaczyć wkrótce w Fortnite

Ostatnio wspominaliśmy o tym, że Epic testowało na graczach działanie botów, by potem wprowadzić je do gry. Teraz podobnie może być z niektórymi broniami.


Wiele osób pewnie kojarzy dziwne bronie, które pojawiały się wielokrotnie w przeciekach i które po prostu znikały. Było tak kilkukrotnie i mało kto w ogóle zastanawiał się, co się faktycznie z nimi działo.

Finalnie okazywało się, że były one przeznaczone do gier szpiegowskich, czegoś, co jest niesamowicie niedocenianym elementem Fortnite. Bardzo możliwe, że właśnie dzięki starciu Ducha z Mrokiem poznaliśmy bronie, jakie trafią ostatecznie do gry.

Unikalne bronie w Fortnite, o których mało kto wie

Gry szpiegowskie pozwalają na odblokowywanie różnych dodatków do broni i łączenia ich w niesamowicie mocne narzędzia zagłady przeciwników. Gracze podejrzewają, że te bronie mogą któregoś dnia trafić do Fortnite, a gry szpiegowskie są tylko ich testem.

Dobrym przykładem jest tutaj pistolet, któremu możemy dodać tłumiki, a następnie ulepszyć go do podwójnych pistoletów, oba będą wówczas posiadać tłumiki. Bardzo mocne połączenie, zadające nawet 78 obrażeń za jednym razem.

Mamy też możliwość zwiększenia szybkostrzelności dowolnej broni, jak chociażby snajperce. Gracz o nicku “Plasma Cryptic” zaprezentował to, jak działa takie ulepszenie.

OP? Jak najbardziej. Dlatego bardzo możliwe, że tego typu rzeczy znalazły się w grach szpiegowskich, by Epic mogło zebrać o nich wystarczająco informacji i w przyszłości umieścić zbalansowaną wersję tych broni w grze.

Takich przykładów jest oczywiście więcej, można podnosić rzadkość określonych broni, dodawać im unikalne właściwości, łączyć w różnych konfiguracjach etc. Jeżeli chcecie sobie to wszystko sprawdzić, to wystarczy wejść do komputera w głównym lobby. Tam zobaczycie wszystkie możliwe konfiguracje i odblokowania.