w

Epic Was nagrywa? Gracze Fortnite wpadli w taką panikę, że Epic musiało to kompletnie wyłączyć

Fanpage Grupa

Czerwony napis “Rec” wywołał wśród graczy dosłownie panikę. Ludzie byli przekonani, że Epic nagrywa ich rozgrywkę.


Gracze na konsolach są przyzwyczajeni do tego elementu, natomiast na PC wywołało to niemałe poruszenie. Czerwony, mały napis “REC” sugerował, że rozgrywka właśnie się nagrywa. Gracze byli przekonani, że to Epic zaczęło ich nagrywać.

Epic musiało więc w ogóle to wyłączyć, bo do graczy kompletnie nie dotarło, czym to jest i dlaczego nagle w ich meczach pojawił się ten napis.

Dlaczego ten napis się pojawił?

Epic w związku z błędem wyłączyło możliwość manualnego startu i zakończenia nagrywania rozgrywki. Tak, Wasze mecze nagrywały się lokalnie jako powtórki. Nie było w tym nic niesamowitego.

To jednak było dla graczy na tyle dziwne, że pojawiła się cała masa narzekań, że Epic coś kombinuje, że powoduje to lagi, że z jakiegoś powodu samo się to włącza. Dzisiaj nadal takie głosy się pojawiają, ale już głównie dlatego, że jest to prawdopodobnie błąd wizualny.

Niektórzy nadal będą więc widzieć tę czerwoną kropkę, ale na ten moment nie pełni ona żadnej funkcji. Normalnie dało się to wyłączyć w opcjach – tak samo nagrywanie powtórek, jak i czerwoną kropkę.