w

Epic wzmocniło jedno z ustawień w Fortnite. Teraz po prostu trzeba z nim grać

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że Epic wzmocniło jeden z elementów Fortnite w taki sposób, że jego używanie stało się wręcz obowiązkowe.


Sytuacja ta jest dość nietypowa, bo nagłaśniają to głównie youtuberzy. Wiadomo, że wszelkiej maści influencerzy mają tendencję do przesadzania i wyolbrzymiania, ale w tym wypadku wszyscy mówią to samo.

Mimo tego, że oficjalne opisy tego nie potwierdzają, to Epic miało zmienić coś w kwestii dźwięku, w efekcie jedno z ustawień stało się “mocniejsze”. Wszyscy gracze radzą, by zdecydowanie włączać opcję odpowiedzialną za wskazywanie źródeł dźwięku.

Ta opcja podobno jest to teraz OP

SypherPK, Muselk i wielu innych youtuberów twierdzi, że Epic tak bardzo zmieniło wizualizację efektów dźwiękowych, że po prostu trzeba z tego korzystać.

Wiadomo, mowa tutaj o youtuberach, ale rzeczywiście nawet ci profesjonalni gracze mówią, że coś jakby się zmieniło. Przeciwników słychać z dalszych odległości, więc warto spróbować.

Większość i tak pewnie ma to włączone, ale jeżeli dalej się wahaliście, to obecnie warto spróbować. Jeżeli jest to takie OP,  to Epic prawdopodobnie za jakiś czas to nieco osłabi.