w

Epic znowu może przywrócić tę legendarną miejscówkę do Fortnite. Jej nazwa pojawiła się w plikach

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że Epic raz jeszcze chce sięgnąć po ten sam projekt, tylko z innej strony.


W świecie Fortnite była cała masa powracających motywów. Wszystko wskazuje na to, że Epic znowu sięgnie po coś, co już kiedyś były i to kilkukrotnie. Tym razem nie chodzi o mechanikę, czy przedmioty, a miejscówkę.

Lokacja ta jest wręcz częścią historii gry i trudno sobie wyobrazić Fortnite, które kompletnie porzuca ten jeden motyw. Oryginalnie lokacja ta została wprowadzona do gry w aktualizacji 2.2.0, jeszcze w 2018 roku.

Co może powrócić?

Jak przekazują leakerzy, w ostatniej aktualizacji oznaczonej jako 23.20 do plików dodano kilka rzeczy powiązanych z miejscówkami. I tak oto, znaleziono efekt dźwiękowy „TEMP POI_AmbientBank”, który należy do lokacji nazwanej uwaga… Wykrzywione Wieże.

Podobne wpisy praktycznie tworzymy co sezon, bo Epic albo trolluje, albo faktycznie planuje coś, co ma zaskoczyć graczy i przypomnieć im same początki gry. Z drugiej strony wiele osób komentuje, że ma po prostu dość tego motywu i wolałoby zobaczyć coś kompletnie innego, nowego.

Część użytkowników Twittera uważa, że może chodzić o konkretne elementy z Wykrzywionych Wież, jak zegar i to jak najbardziej ma sens.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite