w

Exploit z V-Dolcami w Fortnite. Ludzie doładowali sobie po 100 tysięcy V-Dolców za śmieszne pieniądze

Fanpage Grupa

Przedmioty kosmetyczne z Among Us będą dla Fortnite niesamowicie kosztowne. Przez exploit Epic właśnie straciło masę kasy.


Bardzo możliwe, że V-Dolce zostaną cofnięte, ale faktycznie, w Fortnite był exploit, który pozwalał kupić masę V-Dolców za śmieszne pieniądze. Zostało to w miarę szybko zaktualizowane, ale ludzie zdążyli z tego skorzystać.

Raczej nie należy się spodziewać banów, ale Epic może cofnąć V-Dolce zdobyte w ten sposób. To nie są już żarty, bo rekordziści dali radę wyciągnąć z tego po 100 tysięcy i to za kilkaset złotych.

Exploit z V-Dolcami

Sam HYPEX z tego skorzystał i jak pisze, udało mu się uzyskać 70 tysięcy V-Dolców za 60 dolarów, czyli w przeliczeniu za około 260 złotych.

Dlaczego to w ogóle było możliwe? Epic chciało zwrócić ludziom 600 V-Dolców w przypadku, gdy mieli już przedmioty kosmetyczne z Among Us. Ludzie nadużyli tego systemu i doładowywali co chwilę, dostając zwrot po 600 V-Dolców.

Obecnie można zdobyć przedmioty z Amonga na dwa sposoby. Albo kupić Among Us przez Epic Store, albo doładować sobie punkty za 2 dolary.

Exploit został już naprawiony, ale dalej można zdobyć przedmioty w ten sposób.