w

Fortnite balansuje na granicy popularności, nawet po nowym sezonie. Za chwilę zostanie wyprzedzony przez…

Fanpage Grupa

Fortnite od miesiąca balansuje na granicy TOP 10. Oglądalność produkcji Epic Games jest dość słaba, nawet po nowym sezonie.


Nowy sezon w Fortnite to zawsze najlepszy okres pod względem oglądalności. Dlatego dość zaskakujące, że pomimo tego, produkcja Epic Games nie jest w stanie wyjść z granicy TOP 10. Jeszcze bardziej interesujące, że za chwilę zostanie wyprzedzona przez coś, co raczej nie jest jakieś niesamowicie popularne.

W branży gier robi się ciekawie, bo bardzo mocno do przodu poszła FIFA. Premiera nowej części sprawiła, że to właśnie ta gra dobiła się do TOP 3, jednocześnie spychając inne tytuły.

Forntite w opałach

Fortnite zajmuje obecnie 10 miejsce pod względem oglądalności i bije się już nie z LoLem, czy GTA. Teraz największym przeciwnikiem gry od Epic jest… DOTA 2. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, dzisiaj tak to wygląda:

DOTA jest tuż za Fortnite. Wcale nie tak daleko są Slotsy, potem COD Warzone. A to gry, które oglądają się na TTV raczej średnio. Nieco lepiej jest ogólnie w Polsce. Tutaj ranking pokazuje Fortnite na 7 miejscu.

A przed Fortnite jest chociażby World of Tanks – widok, który na pewno może dziwić. Za produkcją Epic jest Wiedźmin, Valorant, czy Tibia. Jak tak dalej pójdzie, to Epic będzie musiało wrócić do koncepcji dawania nagród za oglądanie streamów z Twitcha, ewentualnie z Twitch Prime.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite