w ,

Fortnite pojawi się na Netflixie razem z innymi popularnymi grami pokroju CSGO

Na Netlifxie pojawić ma się materiał przedstawiający świat gier. Ze zwiastunów można wnioskować, że główną rolę odegra Fortnite.


Fortnite za chwilę rusza ze swoim nowym 6 sezonem 2 rozdziału. Zawsze zainteresowanie grą Epic Games jest największe właśnie w okolicach nowych sezonów, więc data premiery “Not a game” raczej nie jest przypadkowa.

Dokument pojawi się na Netflixie 31 marca 2021. Ma przedstawiać całe zaplecze gier, w tym oczywiście Fortnite, ale również innych produkcji. Na trailerze widać między innymi Minecrafta, World of Tanks czy CS:GO.

Co o tym wiadomo?

Najważniejszy wydaje się zwiastun. Na pierwszy rzut oka ma do być film dokumentalny przedstawiający tę pozytywną stronę gier. Coś idealnego dla wszystkich przeciwników produkcji komputerowych.

W filmie będzie też polski wątek. W jednym z ujęć pojawia się Michał Blicharz, wiceprezydent ESL, który od wielu lat związany jest z e-sportem.

Czy przeciętny gracz powinien zobaczyć ten film? Jeżeli ktoś jest niesamowicie wkręcony w gry to jak najbardziej. Można go też pokazać rodzicom, by bardziej zrozumieli, czym zajmują się ich dzieci. Dla osoby, która gra czasami w Fortnite, czy CS’a może to być po prostu mała ciekawostka, która niewiele zmieni.

Oczywiście Fortnite przyzwyczaiło wszystkich, że przy tego typu akcjach podejmuje różne kroki w celu wypromowania filmu. Póki co jednak nie ma o tym żadnej informacji. Nie należy się więc spodziewać żadnych dodatkowych przedmiotów kosmetycznych, przynajmniej nie teraz.