w

Fortnite przez te skórki przestanie być grą „dla dzieci”? Epic zapowiedziało właśnie Halloween

Fanpage Grupa

Epic zapowiedziało już oficjalnie Halloween, a gracze obstawiają, że jednocześnie w trailerze umieszczono podpowiedź odnośnie nadchodzących skinów.


Halloween, czyli Koszmarów Czar, wystartuje 18 października. Godzina standardowo może się różnić w zależności od regionu, ale ponieważ jest to wtorek, to zapewne będzie tutaj mowa o jakiejś 15:00 (choć nie jest to potwierdzone).

Na oficjalnych mediach społecznościowych Fortnite pojawiła się już stosowna zapowiedź. Na pierwszy rzut oka niczego sensownego nie zapowiada, oprócz po prostu eventu.

Dwie skórki na Halloween

W tej zapowiedzi osoby szczególnie z Ameryki dopatrzyły się zapowiedzi dwóch skinów. Gdzie? W napisach. Te mają być specyficznie ułożone. I tak pierwszy skin to ponoć „Ghostface”.

Jeżeli chodzi o wygląd skina:

O wiele ciekawszy jest drugi skin, o którym mówi się, że może zmienić klasyfikację Fortnite.

Jeżeli kompletnie nie kojarzycie, co to może oznaczać, to ponoć jest to nawiązanie do postaci znanej jako Freddy Krueger. Z wiki:

Grafika powie Wam trochę więcej:

Epic musiałoby to w jakiś sposób ugrzecznić, bo naprawdę Fortnite może zmienić przez to swoją klasyfikację wiekową. Chyba że teorie społeczności są kompletnie chybione.

O tym, czy faktycznie te dwie postacie wejdą do gry, przekonamy się dopiero 18 października.

Interia, wymyśl swoją treść. Widzimy, co robicie i nie jest to fajne. Możemy już nawet odliczać, kiedy sobie weźmiecie ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite