w

Fortnite samo pokazało, co się stanie podczas eventu? Mapa ponownie zostanie zgładzona

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że Fortnite samo pokazało, co się wydarzy podczas nadchodzącego eventu.


Tyle spekulacji, domysłów, a tutaj w Fortnite pojawia się hologram, który pokazuje, co może się stać podczas wydarzenia na żywo. Oczywiście standardowo trzeba podchodzić do tego z dystansem, ale leakerzy już piszą, że Epic samo wszystko ujawniło.

Może tak być, ale z drugiej strony nie za bardzo ma to sens. Epic nigdy tak nie robiło, natomiast jest to jak najbardziej element nadchodzącego wyzwania. Nie ma więc wątpliwości, że gracze mieli to zobaczyć.

To się wkrótce wydarzy?

W jednym z wyzwań widać, jak wieża “aktywuje się”, w efekcie czego prawdopodobnie dochodzi do eksplozji. Ta standardowo uszkadza wyspę.

To wszystko jest jak najbardziej możliwe. Powstaje jednak pytanie, dlaczego gracze mieli to widzieć? Do tej pory Epic zawsze ukrywało wszelkie informacje odnośnie wydarzeń. Można się było wszystkiego domyślać jedynie za sprawą kwestii dialogowych. A tutaj wszystko zostało pokazane od razu.

Warto tutaj pamiętać już o przecieku, który pokazuje, jak to wszystko się zacznie. Tym razem gracze zostaną przetransportowani bezpośrednio z lobby.