w

Fortnite x Discord. Leakerzy znaleźli informacje o nadchodzącej współpracy z komunikatorem

Fanpage Grupa

Tych współprac robi się naprawdę dużo, gracze zaczynają się zastanawiać, czy przypadkiem nie za dużo.


Dzisiaj rano wspominaliśmy o kilku współpracach, jakie mogą się pojawić w 3 rozdziale Fortnite. Zaledwie kilka godzin później leakerzy poinformowali, że w plikach znajdują się odwołania do Discorda, popularnego komunikatora.

Do Fortnite mogą zostać dodane specjalne przedmioty kosmetyczne, których odebranie będzie możliwe jedynie dla osób posiadających zainstalowany komunikator. Nie należy jednak oczekiwać, że będzie to coś w rodzaju Twitch Prime.

Fortnite x Discord

Póki co nie ma tutaj mowy o skinach, choć te jak najbardziej mogą się kiedyś pojawić. Jak dotąd leakerzy znaleźli dwa spreje, które ich zdaniem są przygotowywane we współpracy z Discordem. Należy to bardziej traktować jako zapowiedź ewentualnej kolaboracji, a nie efekt końcowy.

  • T-Emote-Icons-Season18-S18-ItalianDiscord.uasset
  • T-Sprays-Season18-S18-ItalianDA.uasset

Mimo że Pizza i skuter nie wydają się być najlepszymi bonusami, to i tak jest to fajna inicjatywa. Discord ma jednak ogromny potencjał i wątpliwe, by na tym się skończyło. W przeszłości była cała masa różnych konceptów skórek i innych przedmiotów kosmetycznych, jakie mogłoby dodać Epic:

Kto wie, może kiedyś pomysł ten zostanie wykorzystany, obecnie trudno cokolwiek o tym powiedzieć, oprócz tego, że w plikach Fortnite są odwołania do Discorda.