w

Fortnite x MrBeast. Darmowe przedmioty, nowe skórki, lotnie, plecaki i więcej

Fanpage Grupa

Fortnite oficjalnie ogłosiło już wszystkie szczegóły odnośnie współpracy z youtuberem znanym jako MrBeast.


Sama współpraca nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, praktycznie wszyscy wiedzieli, że nadchodzi. Teraz poznaliśmy jej szczegóły. Ciekawe, że dla graczy pojawiły się też darmowe przedmioty i to nie tylko graffiti, czy ekran wczytywania, ale także parasolka.

O godz. 1:00 15 grudnia w sklepie pojawią się stroje MrBeast i MrBeast6000! Dla każdego z nich będą dostępne dopasowane akcesoria.

Emotka:

Darmowa parasolka

W grze pojawi się „Wzywanie ekstremalnego przetrwania MrBeasta i jak pisze Epic, po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów, gracze będą mogli odebrać specjalną parasolkę. Wyzwanie ruszy 13 grudnia o godzinie 15:00.

W przygodzie inspirowanej MrBeastem będziecie unikać zagrożeń, zbierać monety i przetrwacie ekstremalne wyzwania, by zdobywać punkty. Zdobądźcie jak najwięcej, zanim czas meczu dobiegnie końca.

Wyspa wyzwania ekstremalnego przetrwania MrBeasta będzie aktywna od godz. 18:00 do 21:00 17 grudnia i będzie dostępna w linijce Fortnite Turniejowy w Odkryciach. W tym czasie możecie rozegrać tyle meczów, ile chcecie. Po zakończeniu wyzwania wynik waszego najlepszego meczu (czyli tego, w którym zdobyliście najwięcej punktów) zdecyduje o waszym miejscu w klasyfikacji. Gracz z największą liczbą punktów zdobędzie milion dolarów (USD)

Jednak zwycięzcą można zostać również bez zdobywania najwyższego wyniku. Po zakończeniu turnieju 100 000 najlepszych graczy (czyli tych z najwyższymi wynikami) otrzyma złotą parasolkę Parasol Beasta:

W ramach zadań będzie można zdobyć również ekran wczytywania oraz graffiti:

Zapowiada się całkiem ciekawe wydarzenie, które docenią fani youtubera i ogólnie gracze lubiący jego twórczość.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite