w

Fortnite zawsze będzie największe. Oto 5 powodów!

Reklama

Apex Legends bardzo mocno wystartowało, przejmując na dobre Twitcha. Dlaczego jednak Fortnite pozostanie na 1 miejscu, pod względem popularności?

Reklama

Oto 5 powodów, dla których Fortnite nadal będzie królowało w świecie gier!

1. Częste i kreatywne aktualizacje

Nie ma obecnie na rynku żadnej gry, która otrzymuje tak częste zmiany i aktualizacje, które nie tylko potrafią odmienić zupełnie grę, ale także są niesamowicie kreatywne. Bronie, przedmioty, a nawet mechaniki zmieniają się w Fortnite bardzo dynamicznie. Często w jednym tygodniu gra się zupełnie inaczej i czym innym, niż w kolejnym. To wielka siła Fortnite, która do tej pory sprawdza się bardzo dobrze.

2. Genialne eventy

Jednorazowe wydarzenia w grze to bez wątpienia wielka zaleta Fortnite. W której innej produkcji odbyłby się koncert, wystartowała rakieta, pojawiłyby się szczeliny, albo Król Lodu pokryłby całą mapę śniegiem? W żadnej.

3. Jest za darmo z dobrą optymalizacją

No, w tym punkcie słowo „dobra” jest dyskusyjne, natomiast Fortnite możemy uruchomić na naprawdę starych komputerach i nadal będzie działało. Dostępne jest na każdej platformie i zoptymalizowane może nie najlepiej na świecie, ale naprawdę dobrze. Co ważne, aktualizacje nie wpływają na ilość klatek na sekundę (chyba, że ta ze śniegiem).

Reklama

4. Błędy są, ale szybko naprawiane i bez kompromisów. Coś nie działa, jest wyłączane

Przy tak wielu nowościach to naturalne, że będą błędy. Wiele gier cierpi na ten problem, że gdy wprowadzane przedmioty są zbugowane, to naprawiane są przez kolejne kilka tygodni. Twórcy Fortnite nie boją się radykalnych posunięć. Gdy coś jest zepsute, albo nie nadaje się do Fortnite – jest wyłączane. Tak dzieje się z trybami, broniami, przedmiotami, a nawet skórkami.

5. Wszystko się da

Fortnite przez swoją unikalną grafikę i klimat może zrobić wszystko. Zorganizować wielki koncert, wywołać wojnę pomiędzy fikcyjnymi postaciami Pomidorka i Burgera, czy zrzucić na mapę wielki meteoryt, po którym niektóre lokacje zostaną zniszczone. Nie ma w tej grze niczego, czego nie dałoby się jakoś usprawiedliwić, czy wytłumaczyć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite