w

Furgonetka restartu w Fortnite oficjalnie w przyszłej aktualizacji!

Nowa aktualizacja, która będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu wprowadzi tzw. Furgonetki restartu!


Koniec domysłów. Epic Games oficjalnie zapowiedziało nowe furgonetki restartu! Nagrano specjalny film, w którym pokazano mechanikę furgonetek. Znajdziecie go na samym dole, a na początek wiadomości od twórców!

Co tam, fani Fortnite!

Tu wasz bananowy Mooney!

Dziś opowiem wam o nowości, która trafi do gry w przyszłym tygodniu: furgonetce restartu. Partner z oddziału padł na początku meczu? Przywróćcie go do życia i dajcie czadu. W kolejnej aktualizacji furgonetka zawita w ważnych miejscach na mapie,wraz z nowym przedmiotem do znalezienia: kartami restartu.

To proste: Ktoś z waszej ekipy zostaje zlikwidowany, łapiecie upuszczoną kartę restartu i każdy z pozostałych członków oddziału może użyć jej w furgonetce. Będzie wiadomo, kiedy zostanie aktywowana, bo pojawi się latarnia i rozlegnie dźwięk, informujące pobliskich graczy, że ktoś wraca do gry i ilu ożywień należy się spodziewać. Członkowie oddziału będą pojawiać się po koleina dachu furgonetki, gotowi do walki.

Pamiętajcie: po ożywieniu oddziału furgonetka będzie nieaktywna przez pewien czas. Nie zapomnijcie podrzucić wyposażenia ożywionym, żeby mogli od razu wrócić do akcji. Jak zwykle w przypadku nowości: wskakujcie do gry,wypróbujcie je i dajcie znać, co myślicie.Do zobaczyska!

To byłem ja, bananowy Mooney.

Spadam na drzewo.

Video

 

Jak oceniacie?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite