w

Generatory darmowych V-Dolców znowu atakują. W jaki sposób to działa?

W związku ze zbliżającym się końcem 12 sezonu i nowym karnetem bojowym, w sieci ponownie zaroiło się od generatorów darmowych V-Dolców.


Nowy karnet bojowy zawsze oznacza dodatkowe wydatki. Niektórzy gracze szukają jednak drogi na skróty, czyli sposobu na zdobycie karnetu za darmo.

Tutaj najszybciej trafić na generatory V-Dolców, które zazwyczaj działają w bardzo określony, podobny do siebie sposób.

Generator V-Dolców

Generatory zazwyczaj wyglądają, jak oficjalne strony Epic Games. Składają się z oficjalnych grafik, czcionki, podpisów odnośnie legalności etc. Wszystko po to, by zmylić nieświadomych graczy. Większość z nich ma wersję online, czyli wszystkie działania wykonujemy na stronie.

W 99% widoczne jest okno do wpisania swojego nicku, pod spodem liczba skórek do wybrania (element losowości ma zachęcać do kliknięcia). Gdzieś z boku aktualizowana ciągle lista osób, które już odebrały punkty.

Po kliknięciu “Start generator” zaczyna się cały proces. Pasek postępu dochodzi o ostatniego etapu i naszym oczom ukazuje się podsumowanie. Potem został nam już tylko ostatni krok, który ma potwierdzić odebranie skórek.

Jak można się domyślić, trzeba dalej podać swój numer telefonu i tym samym zapisać się do płatnej usługi. Innym razem wypełnić kilkadziesiąt ankiet.

Czasem kliknięcie instaluje nam dodatkowe wtyczki do przeglądarki, włącza powiadomienia, czy kieruje na stronę do kopania kryptowalut.

Pół biedy, gdy taki generator działa poprzez stronę internetową. Czasem wymaga pobrania. Dopiero wtedy zaczynają się schody. Osoby, które ufają tego typu programom potem muszą wpłacać pieniądze w celu odszyfrowania ich komputera, ewentualnie robić format, czasem borykać się z problemami przez wiele miesięcy.

Generatory jako takie oczywiście nie istnieją. Nie ma żadnego sposobu na uzyskanie darmowych punktów innego, niż ich zakup, lub wzięcie udziału w oficjalnych konkursach Epic Games.