w

Gracze Fortnite dostają 8 tysięcy V-Dolców. Za co i dla kogo dokładnie to jest?

Dzisiaj sporo się wydarzyło w świecie Fortnite, gracze dostają po 8 tysięcy V-Dolców.


Epic Games zaktualizowało całkowicie swoje podejście do trybu Ratowanie Świata. W przyszłości będzie mniej aktualizacji, dodane zostaną nowe pakiety oraz wyprawy. W tym wszystkim jest również wiadomość, która ucieszy sporą ilość osób.

Niektórzy szczęśliwcy w ramach aktualizacji 12.30 otrzymali 8 tysięcy V-Dolców. Nie jest to błąd i naprawdę to się dzieje.

Dla kogo jest 8 tysięcy V-Dolców?

Gracze po zalogowaniu się mogą odebrać 8 tysięcy dodatkowej, płatnej waluty. Jak to dokładnie wygląda?

Nie odbywa się to za pomocą żadnych kodów, doładowań etc. Te V-Dolce są przeznaczone dla konkretnej grupy osób, czyli dla posiadaczy pakietu Ultimate w Ratowaniu Świata.

“Posiadacze edycji Ultimate otrzymają nowy Pakiet Dowódczyni Drużyny Metalowych, a także 8000 V-dolców.”

Ci konkretni gracze niedługo otrzymają również dostęp do Pakietu Dowódczyni Drużyny Metalowych, który powinien się aktywować już w czwartek. Co z osobami, które mają Ratowanie Świata w mniejszym pakiecie? One nie otrzymają 8 tysięcy. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

“Nowa seria pakietów nie wpłynie na dotychczasowe nagrody dla Fundatorów za codzienne logowanie lub zdobyte V-dolce, ponieważ będą je otrzymywać wyłącznie Fundatorzy, którzy dołączyli na etapie wczesnego dostępu. Aktualne Pakiety Fundatora wraz z nagrodami zostaną wycofane po udostępnieniu nowej serii pakietów.”

Dodatkowe pakiety i reszta nowości wyjaśni się dopiero w czwartek. Głównie przez to, że nowy komunikat Epic jest napisany naprawdę w dziwny sposób, który ciężko zrozumieć.