w

Gracze Fortnite płacili za ten ekskluzywny przedmiot 5 tysięcy złotych, a teraz jest normalnie w sklepie

Fanpage Grupa

To jest ten moment,  w którym wiele osób mocno się zirytowało. Jeden z przedmiotów, który był dodawany w ramach bonusu do drogiego fotela, został wypuszczony do sklepu.


Jeżeli chcecie mieć przedmiot, który oryginalnie był bardzo drogi i niedostępny dla normalnego śmiertelnika, to wejdźcie do sklepu Fortnite. Znajdziecie tam malowanie, za które niektórzy płacili ponad 5 tysięcy złotych.

I nie, nie jest to jedna z tych sytuacji, którą ludzie mają gdzieś. Tutaj autentycznie nawet te popularne profile na Twitterze mocno się zirytowały. Gracze po prostu poczuli się w pewien sposób oszukani, ale warto powiedzieć, że Epic nigdzie nie mówiło, że to malowanie nie wejdzie do sklepu – przynajmniej nie udało się teraz czegoś takiego znaleźć.

Malowanie za 5 tysięcy w sklepie

Malowanie według „I Talk” miało być dedykowane fotelom Secret Labs.

Straciłem 1200 dolarów na to ekskluzywne malowanie.

Gracze posiadający to malowanie faktycznie mogli się do tej pory chwalić, że są w jakiś sposób wyjątkowi. Z tym już koniec. Jedni się śmieją, inni płaczą.

Epic nie wystosowało w tej sprawie żadnego komunikatu i nie ma co na niego liczyć. Gdyby miało się coś z tym wydarzyć, to już by było jakieś stanowisko.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite