w

Gracze Fortnite próbują zgadnąć zagadkę od Epic Games

Wczorajsza informacja nadal rozgrzewa graczy Fortnite do czerwoności.


Wczoraj Epic Games poinformowało o przedłużeniu obecnego sezonu, zmiany fizyki i… No właśnie nie wiadomo czym, bo w miejscach z najciekawszą informacją zobaczyliśmy tylko żółte pola.

Od wczoraj gracze próbują zgadnąć, co kryje się pod tymi kwadratami. Z jakim skutkiem?

Zagadka od Epic

We wczorajszej wiadomości od Epic zobaczyliśmy żółte kwadraty, które przykrywają najważniejszą część komunikatu. Tak to wygląda:

Od wczoraj powstała cała masa propozycji, co mogłoby zostać tam umieszczone. I co ciekawe, jest jedna propozycja, która idealnie pasuje do długości kwadratów.

Według tego scenariusza, do gry miałoby powrócić sporo broni, pojazdów, czy miejscówek. Faktycznie wiadomość pasuje praktycznie co do piksela. Nie ma jednak żadnej pewności, czy faktycznie to miało na myśli Epic.

Wiele osób uważa, że jest to nie do złamania, a prawdopodobnie chodzi tutaj o kooperację ze streamerami i być może Birds of Prey – filmem, który za chwilę będzie miał swoją premierę.

Tak, czy inaczej, twórcy Fortnite muszą się naprawdę postarać, żeby przyciągnąć ponownie graczy. 2 sezon 2 rozdziału musi być niesamowity.