w

Granat, wywołujący atak rakietowy z powietrza w Fortnite!

Fanpage Grupa

Bardzo ciekawy przedmiot, który może niedługo zawitać do Fortnite.


Aktualizacja 9.30 była zdecydowanie jedną z największych i najciekawszych pod względem ilości dodanych rzeczy. Ciągle pojawiają się nowe informacje o tym, co w przyszłości może zostać dodane.

Jednym z takich najciekawszych przedmiotów jest granat. Jak się potem okazało, dość specjalny granat.

Granat z atakiem powietrznym

Początkowo wydawało się, że to jeden z tych “normalnych” granatów wywołujących po prostu wybuch w wyznaczonym miejscu. Zagadkowa była jednak jego nazwa “airstrike”.

GRANAT O NAZWIE AIRSTRIKE

Jak widzicie, na granacie jest grafika rakiety, lub jakiejś bomby. To zrodziło kolejne pytania, o co tutaj chodzi i do czego będzie to przedmiot.

Działanie w grze

Graczom udało się rozszyfrować sprawę poprzez odtworzenie przedmiotu bezpośrednio w grze. Okazało się, że animacje przypisane do tego granatu przedstawiają wybuchającą rakietę.

GRAFIKA PRZEDSTAWIAJĄCA RAKIETĘ W FORTNITE

Ostateczna wersja, którą określili gracze zakłada, że będzie to granat do rzucania. W wyznaczonej strefie o jakimś promieniu pojawi się zrzut bomb.

Nie zostało to jednak potwierdzone. Warto też zaznaczyć, że do plików Fortnite wprowadzono wiele nowych trybów gry. Możliwe, że ten przedmiot nie pojawi się w normalnej wersji Battle Royale, a jedynie w specjalnym trybie.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite