w

Jak gracze Fortnite oceniają 3 sezon? Widać dwa kompletnie różne światy i podejścia

Fanpage Grupa

3 sezon Fortnite przyniósł oczekiwane odświeżenie, ale jednocześnie mocno podzielił społeczność.


Jak zawsze po nowych sezonach ludzie pytają, jak gracze oceniają zmiany wprowadzone przez Epic. Zazwyczaj społeczność raczej się ze sobą zgadza, choć od kilku miesięcy następuje w tym względzie pewna widoczna zmiana.

Fortnite zaczęło się dzielić na dwa poglądy i to bardzo mocno. Jeden zwykłych, przeciętnych, wręcz niedzielnych graczy i tych, którzy grają pod turnieje, wyniki, wygrane. Oba te światy nijak umieją się ze sobą porozumieć.

Jak społeczność ocenia nowy sezon?

Z jednej strony gracze mówią, że sezon jest ciekawy, spokojny, ale przynosi wiele zmian i przywraca mechaniki, za którymi społeczność się stęskniła. Z drugiej narzekają, że niewiele się zmieniło, meta polega na tym samym, a przy okazji usunięto fajne lokacje.

Obecnie nie da się powiedzieć, co dokładnie myślą gracze, bo na Twitterze, Reddicie, Youtube czy Twitchu pojawiają się skrajne opinie i trudno się dziwić. Wszystko zależy od tego, jak dużo dana osoba gra i jak podchodzi do samego Fortnite.

Warto jednak pamiętać, że nie ma nic złego w tym, że wam się obecny sezon nie podoba, a Wasi kumple widzą go jako udany. Warto także pamiętać, że Epic będzie wprowadzać jeszcze mnóstwo większych i mniejszych dodatków, które są w plikach.