w

Jak reagują gracze Fortnite w lobby, gdy wchodzi ktoś, kto ma ponad 1000 koron?

Fanpage Grupa

Niektórzy zdołali wbić ponad 1000 koron, co jest naprawdę trudnym osiągnięciem.


W 3 rozdziale Epic wprowadziło wiele różnego rodzaju nowości. Wśród nich jest także korona, którą można zdobyć za sprawą wygranych meczów. Niektórzy naprawdę przyłożyli się do wygrywania, w efekcie czego mają już nie 100, a ponad 1000 koron.

Korona to niezły sposób na zaimponowanie wszystkim dookoła. Używając emotki pokazującej ilość wygranych w lobby, inni doskonale wiedzą, że praktycznie już przegrali ten mecz. Szczególnie gdy jest ich ponad 1000.

Jak to wygląda?

Jeden z graczy, który ma dokładnie 1027 koron, pokazał, co dzieje się, gdy dołącza do lobby i używa emotki z liczbą koron. Zgodnie z tym, czego można się spodziewać, do razu zbiegają się inni i wykonują różne “gesty”, pokazujące zdziwienie.

Nic dziwnego, że gracze reagują w ten sposób. W końcu zdobycie tylu koron oznacza, że mamy do czynienia z kimś, kto naprawdę wie, jak grać w Fortnite. Wiele osób po prostu by się poddało już na starcie z wiedzą, że będzie konkurować o wygraną z kimś takim.

Z drugiej strony Fortnite bywa nieprzewidywalne, a ekscytacja z likwidacji takiej osoby będzie znacznie większa, niż normalnie.