w

Jak trenować budowanie i strzelanie w Fortnite bez włączania gry? Korzystają z tego “spoceńcy”

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego inni tak dobrze budują? Wiele osób korzysta z jednej strony, która znacznie poprawia umiejętności edytowania i budowania, bez wchodzenia do Fortnite.


W sieci jest mnóstwo różnych narzędzi, których zadaniem jest nauka budowania. Za większość z nich trzeba jednak płacić, część wymaga instalowania dodatkowych programów, jeszcze kolejne proszą o możliwość wysyłania spamu na maila.

Dlatego strona 1v1.lol jest w pewien sposób unikalna. Nie rozwiązuje wszystkich problemów w Fortnite, ale na pewno nadaje się do rozgrzewki przed właściwym graniem.

Czy jest ta strona?

1v1.lol to przeglądarkowy symulator budowania i strzelania Fortnite. Wchodząc od razu dostajemy rozbudowane menu, w którym możemy ustawić czułość, przypisać klawisze etc.

Dodatkowe ustawienia dotyczą ilości FPS, regionu, głośności etc. Potem wystarczy wybrać preferowany tryb. Możliwości jest całkiem sporo, 1vs1, 2vs2, Battle Royale, dowolne budowanie, trening celowania itd.

Jak to wygląda po wejściu? Jak prosty symulator. Żadnej zaawansowanej grafiki, wszystkiego, co zbędne. Tylko postać, budowanie i ewentualnie przeciwnik.

Bronie etc. wszystko tak, jak w Fortnite. Liczba FPS jest stała, ping nie jest duży (warto zwrócić uwagę na ustawienia regionu). Wydaje się to naprawdę dobrym narzędziem do treningu. Statystyki na stronie pokazują, że korzysta z tego naprawdę wiele osób.