w

Jak wygląda oglądalność Fortnite na Twitchu po 2 tygodniach od premiery nowego rozdziału?

Jest dobrze, średnio, czy źle? Cóż, nowy rozdział zawsze oznacza duże wzrosty, po dwóch tygodniach można śmiało powiedzieć, że wszystko wróciło do normy.


Miejsce Fortnite na Twitchu jest już ustalone. Widać to nawet po nowym rozdziale, przynoszącym przecież tak dużo nowości. Produkcja Epic po prostu musi się pogodzić z tym, że będzie oglądana głównie podczas przełomów w postaci nowych sezonów, czy rozdziałów.

Czy to coś złego? Na pewno nie, choć do dawnej oglądalności sporo brakuje. Może się wydawać, że obecne wyniki są rozczarowujące, ale jest wiele gier, które niezbyt chętnie się oglądają, a ogólnie uchodzą za popularne.

Fortnite po 2 tygodniach

W ciągu ostatnich 2 tygodni Fortnite był oglądany na tyle „chętnie”, że znalazł się w TOP 7 kategorii (ostatnie 3 dni to spadek na 8 pozycję):

Niby słabo, ale w końcu taki Minecraft jest obecnie bardzo popularny, a na Twitchu ogląda się gorzej, od Overwatch 2, który to z kolei uchodzi za mocnego średniaka. Ciekawe, że nie ma tu chociażby CS:GO, który wypadł poza TOP 10.

Warto wspomnieć, że zawsze te liczby podnosiły się w przypadku Fortnite na aktualizacje – teraz nawet one już za bardzo nie zmieniają sytuacji.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite