w

Jakim cudem gracze Fortnite wbili 360 level w zaledwie tydzień? 27 tysięcy XP w 4 minuty

Fanpage Grupa

Gracze znaleźli sposób na to, by w maksymalnie szybkim tempie wbijać kolejne levele.


8 sezon dał graczom możliwość naprawdę szybkiego wbijania poziomów. Nie ma to jednak wiele wspólnego z przyjemnym graniem. W poprzednich sezonach wszyscy korzystali z jakichś błędów, na Youtube były poradniki w stylu “otwieraj skrzynki, pojemniki z amunicją etc.”.

Porady te zazwyczaj nie różniły się praktycznie w ogóle. Chyba, że w grze występował faktycznie jakiś błąd, wtedy wszyscy korzystali z tego aż do momentu jego naprawienia.

360 level po tygodniu grania

LootStation to stosunkowo mały youtuber, który w tym momencie ma około 15 tysięcy subskrypcji. Wyróżnia go jednak poziom, jaki ma po zaledwie tygodniu grania. Na ten moment jest to 350lvl.

Kluczem do sukcesu jest w tym przypadku tryb gry: Oszuści. Ten jest w stanie przy sprawnym wbijaniu poziomów dawać nawet do 27 tysięcy XP w 4 minuty. Jak to się robi? Gracze tworzą prywatne lobby, w którym osoba chcąca wbić szybko poziom jest agentem.

  • Prosicie kumpli, by nie robili żadnych zadań
  • Wykonujecie wszystkie zadania sami, aż postęp dojdzie do 50%
  • Gdy to się stanie, prosicie resztę, by zrobili zadania
  • Gracze muszą wykonać przynajmniej 10 zadań, by zgarnąć maksymalną ilość XP

I tak w kółko, jeden mecz za drugim, nawet nie wchodząc do zwykłego Battle Royale. LootStation robi na Youtube codzienne streamy, podczas których wbija po kilka poziomów w kilka godzin.