w

Jakim cudem to darmowe malowanie do Fortnite kosztuje obecnie ponad 900 złotych?

Fanpage Grupa

W Fortnite doszło do dość niecodziennej sytuacji. Teoretycznie darmowe malowanie osiąga kosmiczne ceny.


Przedmioty kosmetyczne w Fortnite potrafią kosztować naprawdę dużo, nawet te teoretycznie darmowe. Wystarczy tutaj wspomnieć o kilofach Minty, które choć były w teorii darmowe, to utrudniona dostępność windowała ich ceny w górę.

Podobnie jest i w tym przypadku. Być może kojarzycie malowanie, które było rozdawane za darmo już jakiś czas temu. Epic znikąd podarowało nieokreśloną bliżej ilość kodów youtuberom i streamerom. Pisaliśmy o tym w tym miejscu – KLIK.

Teraz to malowanie kosztuje nawet 900 złotych

Promocja, w ramach której można odebrać to malowanie niedługo wygaśnie. W Internecie znaleźliśmy tylko kilka ofert jego kupna. Okazuje się, że choć malowanie to było rozdawane w naprawdę sporych ilościach, to stało się dość unikalne.

W tym momencie jedna z ofert to 199 euro, czyli w przeliczeniu około 908 złotych. Druga oferta na Ebay jest już nieco tańsza. Tam musimy zapłacić 100 dolarów, czyli jakieś 384 złote.

Jest naprawdę drogo, a wyszło to z zupełnego przypadku. Część osób kompletnie nie wiedziała, że takie malowanie w ogóle istnieje. Większość zapewne dopiero teraz dowiaduje się, że była opcja zdobycia tego malowania.

Nie wiadomo, czy malowanie to będzie dostępne w sklepie i jakie plany wobec niego ma Epic. Wydawałoby się, że mało kto skusi się na te 900 złotych, ale te oferty znikają, jak grzyby po deszczu.

Promocja zbliża się do końca, więc może to być jeden z najrzadszych przedmiotów w historii, o ile oczywiście Epic nie umożliwi jego zakupu.