w

Jeżeli mieliście tego skina w Fortnite, to dzisiaj dostaliście do niego zupełnie darmowy styl

Fanpage Grupa

Szczęściarze, którzy mieli kupionego jednego ze skinów, dostali dzisiaj do niego styl.


Epic niezbyt często, ale jednak czasami dodaje do starszych skórek zupełnie nowe style. Nie trzeba za nie dodatkowo płacić i należy to traktować jako podarunek. Tym razem styl jest naprawdę ciekawy i z pewnością wiele osób kupi skórkę właśnie ze względu na niego.

Aby odebrać styl, nie trzeba w sumie niczego robić. Gracz musi po prostu zalogować się do gry i potwierdzić odebranie stylu.

Darmowy styl do skina

Skin Geometrik był kupienia zaledwie dwa tygodnie temu i prawdopodobnie za chwilę pojawi się znowu. Oryginalnie wyszedł w poprzednim miesiącu. Teraz Epic uznało, że pora go trochę podrasować.

W efekcie skórka ma już trzy różne style, z czego ten ostatni jest chyba najciekawszy. Posiada bowiem złotą wersję.

Jeżeli mieliście tego skina kupionego, to dzisiaj dostaliście do niego styl. Ogólnie Epic zrobiło graczom niespodzianki, nie tylko tą skórką, ale również tą darmową w ramach rekrutowania znajomych, dodano także bonusową zawartość w ramach Ekipy Fortnite.

Geometrik zapewne niedługo znowu wejdzie do sklepu, skoro Epic go w ten sposób zaktualizowało. Dokładny termin nie jest znany, ale jest to zapewne kwestia kilku, kilkunastu dni.