w

Każdy gracz Fortnite może łatwo odebrać dwa skiny, które do tej pory były ekskluzywne

Fanpage Grupa

Niektórzy gracze mocno się zdenerwowali, inni mocno ucieszyli. Rzeczywiście każdy, kto ma telefon jest w stanie odebrać za darmo i bez większych przeszkód dwie darmowe skórki.


Być może obiło Wam się o uszy, że w końcu da się grać w Fortnite na sprzęcie Apple. To za sprawą czegoś, co nazywa się Xbox Cloud Gaming. Wszyscy bardzo podekscytowali się tym, że da się wrócić do grania na iOS, natomiast jest w tym wszystkim coś ciekawszego i to nie tylko dla osób, które mają sprzęt Apple.

Tak naprawdę każdy gracz może odebrać dwie skórki, które do tej pory były dostępne tylko dla osób mających Xboxa. Nie wiadomo, czy Microsoft planował to tak zrobić, ale póki co sposób działa i jest banalny do wykonania.

Jak odebrać dwa specjalne skiny?

W prostych słowach, będąc na telefonie wchodzicie na:

xbox.com/play

Naciskacie “Play for free”, logujecie się kontem Microsoft (jeżeli nie macie, to musicie zrobić, to za darmo). Następnie wchodzicie do gry i w zasadzie tyle. Od razu powinniście mieć dostępne dwa darmowe skiny.

Potem można wrócić na PC i nimi normalnie grać, zapominając kompletnie o całej sprawie. W przyszłości zapewne będzie jeszcze okazja do zdobycia czy to stylów, czy skórek, ale standardowo będziemy o tym przypominać.