w

Kiedy aktualizacja 12.60 w Fortnite? To może być najważniejsza aktualizacja w tym sezonie

Fanpage Grupa
KONCEPT 3 SEZONU W FORTNITE

Leakerzy informują, że Epic Games rozpoczęło już testowanie kolejnej aktualizacji, oznaczonej jako 12.60.


Aktualizacja 12.60 jest jedną z najważniejszych, jeżeli chodzi o ten sezon. Głównie dlatego, że będzie jednocześnie tą ostatnią w sezonie. To niej znajdą się pliki eventowe i wszystko to, co dotyczy fabuły, następnych wydarzeń, czy może nawet nowego karnetu.

Patch ten jest już sprawdzany przez Epic na serwerach testowych. Dzięki temu można w miarę dokładnie przewidzieć, kiedy się pojawi w grze.

Aktualizacja 12.60 w Fortnite

Aktualizacja wczoraj pojawiła się na serwerach testowych. Oznacza to tyle, że zostanie wprowadzona najprawdopodobniej w następny wtorek, lub środę.

Patch o tyle ważny, że ma zawierać wszystkie informacje o końcówce 12 sezonu. Przypomnijmy, że nie będzie to jednak ostatnia aktualizacja. Potem czeka nas jeszcze 12.61, natomiast raczej nie będzie tam nic niesamowitego – to małe aktualizacje, które jedynie aktywują wprowadzone wcześniej rzeczy.

Czego się spodziewać?

Na pewno informacji o evencie, nowych przedmiotach kosmetycznych. Za tydzień w czwartek powinna się dopełnić trzecia faza okablowania „Doomsday”, więc można nawet założyć, że event czeka nas w przyszły weekend. Choć nie jest to póki co w żaden sposób potwierdzone. Na co więc czekamy?

  • Nowe informacje o evencie na koniec sezonu
  • Nowe przedmioty kosmetyczne, które mogą nawiązywać już do nowego sezonu dokładnie tak, jak Oro kilka miesięcy temu
  • Być może wyzwania dogrywki, w końcu zostaną wtedy już tylko 2 tygodnie do 13 sezonu

Raczej nie będzie już nowego pokoju, choć kto wie, może tym razem Epic da nam lepszy widok na samo urządzenie, które będzie stanowiło główny element pokoju.

Wszystkie aktualizacje ostatnio są przeprowadzane o godzinie 8:00 z rana. Epic zapowiada je albo wieczorami, albo już późno w nocy. Warto obserwować nas we wtorek rano i w środę, by na pewno nie przegapić nowego patcha.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite