w

Kiedy koniec 8 sezonu i start 3 rozdziału Fortnite? Graczy znowu czeka przerwa techniczna

Fanpage Grupa

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na początku grudnia nie wystartuje 9 sezon, a 3 rozdział.


Zanim napiszemy o szczegółach i tym, jak obecnie wyglądają wszystkie daty, należy wyjaśnić, że informacje o 3 rozdziale polegają na przeciekach. Pochodzą one ze sprawdzonych źródeł, ale nadal nie zostało to potwierdzone przez Epic.

W związku z tym nie można napisać, że na pewno tak będzie. Jest na to ogromna szansa, ale trzeba mieć też z tyłu głowy, że Epic tego nie potwierdziło i może jeszcze się coś zmienić.

Jak to ma wyglądać według przecieków?

Przecieki mówią wprost, 5/6 grudnia (w zależności od strefy czasowej) odbędzie się event, po którym Fortnite przestanie działać. Raczej tego nie przegapicie, bo tak samo w menu, jak i bezpośrednio w meczu pojawi się odliczanie do wydarzenia.

Ponownie wszystkie tryby zostaną wyłączone, a gracze będą mogli dołączyć jedynie do trybu o nazwie “The End”. Przypomina Wam to coś? Tak się kończył 1 rozdział.

Co dalej? Według przecieków Fortnite przestanie działać. Datą włączenia serwerów ma być 6 lub 7 grudnia, co znów zależy od strefy czasowej. W następnych dniach raz będziecie widzieć 6, raz 7 grudnia. W Polsce raczej będzie to 7 grudnia.

Sumując:

  • W Fortnite odbędzie się event poprzedzony odliczaniem w menu i w grze.
MIEJSCE ODLICZANIA W GRZE OD “ImPeQu”
  • Następnie serwery przestaną działać na kilkadziesiąt godzin.
  • Fortnite powróci z 3 rozdziałem.

Tak wyglądają, póki co, wszystkie przecieki, nadal czekamy na potwierdzenie od Epic.