w

Kiedy śnieg w Fortnite zacznie się roztapiać? Wszystkie etapy tego, jak będzie wyglądać wyspa

Fanpage Grupa

Leakerzy pokazują, jak będzie wyglądać wyspa w Fortnite w czasie roztapiania się śniegu.


W sprawie śniegu leakerzy podawali już kilka różnych informacji. Raz twierdzą (i to te same osoby), że śnieg się nie roztopi, by następnie zmienić zdanie i wstawić podgląd mapy kompletnie bez śniegu. Trudno się w tym połapać, bo wszystko zmienia się z dnia na dzień.

Jeszcze wczoraj HYPEX sugerował, że być może część śniegu zostanie na wyspie. Dzisiaj już publikuje wszystkie etapy roztapiania się go.

Jak to ma wyglądać?

Czyli teraz jesteśmy na etapie, że jednak wszystko się roztopi. Cały proces ma się rozpocząć 7 stycznia. Dotychczasowe zaniki śniegu należy więc uznać zwyczajnie za błąd. Oczywiście jeżeli Epic nie zmieni planów. Sam leaker pisze:

I wygląda na to, że cały śnieg niestety się stopi, chyba że Epic zmieni to w następnej aktualizacji.

To kolejna sytuacja, w której czerpanie informacji nawet od najpopularniejszego leakera na świecie może wprowadzać w błąd. W Fortnite wszystko bardzo dynamicznie się zmienia i niekiedy informacja staje się nieprawdziwa w mniej, niż 24 godziny.

Wygląda więc na to, że w sumie będzie 9 różnych etapów topnienia się śniegu, aktywowanych co jakiś czas. Jeszcze nie wiadomo, kiedy cały śnieg zniknie z mapy, ale potencjalnie jest to kwestia kilku tygodni.