w

Kod na darmowy przedmiot do Fortnite z limitem użyć, ale nie jest to nic niesamowitego

Fanpage Grupa

W Fortnite ponownie można odebrać “unikalne” graffiti za sprawą specjalnego kodu.


Epic Games co jakiś czas rozdaje darmowe przedmioty. Dzieje się to bardzo rzadko, chyba, że chodzi o graffiti. Co kilka miesięcy osobom współpracującym z Epic udostępniane są kody z limitem użyć, z których dostaje się właśnie graffiti.

Tym razem wygląda ono następująco:

Jak to odebrać i ogólnie zdobyć?

Za co ten kod? Oryginalnie był on przeznaczony dla graczy Playstation w ramach “Fortnite Celebration Cup”. Dostawało go 50% najlepszych osób. Trudno powiedzieć dlaczego, ale teraz może mieć to każdy. Wystarczy znaleźć odpowiedni, a co ważniejsze jeszcze działający kod.

Obecnie można skorzystać z tego, natomiast ma on limit 800 użyć i prawdopodobnie niedługo wygaśnie. Jest jednak sposób na to, by znaleźć sobie inny.

25VA4-6TWPF-754UZ-7GZLKH

Jeżeli nie udało Wam się odebrać graffiti korzystając właśnie z tego konkretnego kodu, to najlepiej udać się na Twittera i w wyszukiwarce co jakiś czas wpisywać:

Take Cover Spray

Kodów jest cała masa, więc każdy znajdzie sztukę specjalnie dla siebie. Jak tego użyć? Wchodzimy na oficjalną stronę Epic Games:

https://www.epicgames.com/fortnite/pl/redeem

Logujemy się, wpisujemy kod i tyle. Pojawi się w szafce po ponownym zalogowaniu się. Czy warto męczyć się z szukaniem? Jeżeli zależy Wam na limitowanych przedmiotach, nawet graffiti, to jak najbardziej. W innym przypadku zapewne je odblokujecie, by nigdy go nie użyć.