w

Kody na darmowe malowanie do Fortnite “Goo Buddies”. Skąd je brać, o co z nim chodzi?

Fanpage Grupa

W sieci pojawiły się różnego rodzaju giveaway’e związane z zielonym malowaniem. Tak, można je dostać za darmo. W jaki sposób?


Jeżeli pojawia się wątek darmowych przedmiotów do Fortnite, to musi także i Stream Elements. Oczywiście jest to kolejna akcja dedykowana partnerom programu. Żeby do niego dołączyć, trzeba być po prostu streamerem.

Wymagania nie są niesamowicie wysokie, wystarczy mieć średnio 5 osób podczas swoich transmisji, które muszą trwać conajmniej 10 godzin. Zapisać się można na oficjalnej stronie.

Darmowe malowanie do Fortnite

Tym razem za wykonanie zadania w postaci opublikowania w mediach społecznościowych ulubionego “combo” jest nagroda w postaci właśnie specjalnego malowania – “Goo Buddies”. Zostało to zapisane w ofercie samego serwisu:

W momencie ukończenia wyzwania otrzymasz 25 kodów na zielone malowanie, które możesz rozdać swojej społeczności.

Malowanie ma inną nazwę, ale wszystko wskazuje na to, że wygląda ono następująco:

Jak je zdobyć? Najprościej jest dołączyć do programu Stream Elements. W innym przypadku zostaje rozdawnictwo w mediach społecznościowych. Wystarczy wpisać “Goo Buddies” na przykład na Twitterze, by znaleźć kilkadziesiąt giveawayów. Warto jednak pamiętać, że spora ich ilość jest fałszywa. Malowanie dostało stosunkowo mało osób, więc nie ma mowy, że wszystkie te konkursy są prawdziwe.

Bardzo możliwe, że nie będzie to jakieś wyjątkowe malowanie. Według niepotwierdzonych informacji trafi ono normalnie do sklepu w późniejszym terminie.