w

Kolejny bug na XP w Fortnite i 600 tysięcy punktów doświadczenia w każdej jednej grze

Fanpage Grupa

Epic załatało jeden błąd, by za chwilę pojawił się kolejny.


Deweloperzy mają w tym momencie bardzo duży problem z wyzwaniami. Okazuje się, że NPC są zbugowani i mogą zapewnić absurdalne ilości XP w każdej jednej grze. Kilka dni temu było głośno o “Fabio”, natomiast Epic dość szybko zareagowało.

Po kilku godzinach błąd został usunięty. NPC najpierw wyłączono, a potem wszystko wróciło do normy. Teraz okazuje się, że kilku innych NPC także jest zbugowanych.

Wszyscy NPC zostaną przez to wyłączeni?

Wystarczyło tylko kilka godzin, by gracze znaleźli sobie nowego NPC, który działa dokładnie w ten sam sposób. Znajduje się on w tym miejscu:

Co trzeba zrobić?

Anulować wszystkie wyzwania

Następnie akceptować i anulować cały czas jedno i to samo wyzwanie

Jedna z osób niestety musi się w pewien sposób poświęcić i robić samo wyzwanie. Nie jest ono zbyt trudne, wymaga jedynie wejścia, lub podniesienia broni z “innego wymiaru”. Wystarczy więc wchodzić i wychodzić do “bańki”.

Istnieje szansa, że przez to wszyscy NPC mogą być wyłączeni. Gdy u jednego zostaje to naprawione, to zaraz znajdowany jest kolejny i tak w kółko. Od dwóch dni ludzie nabili sobie ogromne poziomy, część w ogóle skończyła się dzięki temu cały karnet.