w

Koszmarnie słabe żarty związane z Fortnite banowane na TikToku. Używano ich po śmierci 9-latka

Fanpage Grupa

Społeczność TikToka postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce po tym, jak pod popularnymi filmami pojawiły się koszmarnie słabe żarty.


TikTok ma wiele zalet, ale też i wad. Ludzie ukrywający się pod anonimowymi nickami potrafią pisać koszmarne rzeczy i nie ponosić żadnych konsekwencji. Przynajmniej do momentu, w którym większy twórca nie zwróci uwagi na jakiś problem.

Dokładnie tak było i tym razem. Film przedstawiający cały problem okropnych komentarzy związanych z Fortnite został tak nagłośniony, że rekordowy TikTok na ten temat ma już ponad 6mln wyświetleń.

Koszmarne komentarze po śmierci 9-latka

Tragedia podczas koncertu Travisa Scotta zabrała 10 żyć, w tym również najmłodszego 9-latka. Na TikToku powstało wiele filmów na ten temat, a pod wieloma z nich można było dostrzec komentarze w bardzo podobnym tonie.

Ludzie pisali, że 9-latek zgubił się w burzy, że zmienił się w Skull Troopera, w skrócie okropne rzeczy. Co więcej, komentarze te zdobywały mnóstwo polubień, jakby w ogóle nie chodziło o to, że ktoś stracił życie.

Dlatego sama społeczność TikToka zaczęła z tym walczyć. Pojawiły się filmy takie, jak ten:

Na tym koncie jest tylko jeden film, który osiągnął ponad 6mln wyświetleń. Pobudził on ludzi do działania, w efekcie czego osoby piszące takie komentarze są banowane.

Ludzie przepraszali wręcz za swoją społeczność, wskazując, że to naprawdę straszne zachowanie, które należy zgłaszać, być może nie tylko do TikToka.