w

Który youtuber Fortnite jako kolejny dostanie swojego własnego skina? Nawet w Polsce wiele osób go zna

Wiadomo o kolejnym youtuberze, który niedługo dostanie swojego własnego skina.


Początkowo zostało to z jakiegoś powodu uznane jako żart, ale nim nie jest. Kolejna osoba ze świata Youtube dostanie swojego skina. Tym razem jest to youtuber mający ponad 6 milionów subskrypcji.

Ujawnienie skórki ma mieć miejsce na dzień przed startem 4 sezonu, czyli dokładnie 17 września. To dość ciekawe, bo mało kto sądził, iż Epic szykuje coś takiego na samą końcówkę sezonu. Warto jednak pamiętać, że ujawnienie to niekoniecznie wydanie w grze.

Kto dostanie skina?

Wszystko wskazuje na to, że to SypherPK będzie youtuberem, który otrzyma skórkę. Co ciekawe, ma to być nie tyle jego podobizna, ile podsumowanie jego całej historii związanej z grami.

Możliwe, że tego 17 ujawniony zostanie sposób na zdobycie skina poprzez jakiś turniej etc. SypherPK akurat nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, youtuber dobrze znany jest również w Polsce.

W końcu SypherPK współpracował już z Epic, w samym Fortnite są easter eggi nawiązujące właśnie do tego influencera. Skórka jest tylko dopełnieniem całości. Ujawnienie skina ma się odbyć na Twitchu, więc kolejny raz można się spodziewać ogromnych wyników.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite