w

Leaker Fortnite chce prawie 2 tysięcy złotych za ujawnienie nadchodzących skinów

Jeden z leakerów Fortnite postanowił zarobić, a reszta kompletnie nie wie, skąd ma informacje o konceptach skórek, które mogą znaleźć się w grze.


Przeciekami z Fortnite zajmuje się niesamowicie dużo osób. W sumie na samym Twitterze można znaleźć kilkaset kont tylko i wyłącznie dodających niewydane skórki, czy emotki. Te przecieki pochodzą jednak z plików gry i Epic może je dowolnie kontrolować.

Co innego z przeciekami map, czy następnych sezonów, których w plikach nie ma. Jeden z leakerów pokazuje koncept niewypuszczonego skina Travisa Scotta i twierdzi, że ma tego więcej.

2 tysiące za wszystkie skórki

Jak dowiadujemy się z przecieków, skin poniżej to porzucony styl Travisa Scotta, który może się jeszcze znaleźć w grze.

Wcześniej nigdzie nie był dostępny i zdecydowanie nie pochodzi z plików gry. Jak czytamy w wiadomościach od leakerów, ktoś chce 500 dolarów za ujawnienie wszystkich skórek, które mogły zostać dodane, lub są zaplanowane do wprowadzenia.

Nie wiadomo, czy ktoś zdecyduje się za zakup, natomiast zdecydowanie to coś nowego. Póki co wśród społeczności istnieje teoria, że jest to były pracownik lub ktoś, kto ma powiązania z agencjami reklamowymi, lub podmiotami pracującymi dla Epic Games. To jednak bardzo niepotwierdzona wersja, a cała sprawa nie ruszyła się od 3 dni.