w

Łodzie i helikoptery w Fortnite prawdopodobnie przejdą zmianę, która jednych ucieszy, innych zdenerwuje

Leakerzy informują, że w Fortnite niedługo może zajść pewna bardzo kluczowa kwestia w temacie łodzi i helikopterów.


Epic Games przy okazji wczorajszej aktualizacji wprowadził kilka zmian nie tylko bezpośrednio w grze, ale także w plikach. Fortnite zajmują się najlepsi leakerzy na świecie, którym nic nie umknie, więc i tym razem szybko odkryto plany Epic.

Okazuje się, że deweloperzy postanowili przygotować się do wprowadzenia paliwa na wszystkich pojazdach, także łodziach i helikopterach.

Łodzie i helikoptery z mechaniką paliwa

Jak donosi Mang0e, Epic jest już w zasadzie gotowe do włączenia mechaniki paliwa tak samo w helikopterach, jak i łodziach.

Czy jest to zaskoczenie? Dla wielu osób na pewno. Raczej wszyscy już przyzwyczaili się, że mogą płynąć tak długo, jak tylko chcą i nie muszą zwracać uwagi na paliwo. Deweloperzy najwyraźniej uznali, że obecnie należy ograniczyć możliwość szybkiego przemieszczania się po mapie.

Gracze reagują bardzo różnie, widać, że jest to dość kontrowersyjna kwestia. Jedni skaczą z radości, drudzy są mocno poirytowani. Natomiast co ciekawe, przeciwników tego rozwiązania wydaje się być więcej – ci jednak narzekają ogólnie na system paliwa, a nie na to, że obejmie kolejne środki transportu.