w

Małe Legendy z nowych Potyczek Taktycznych znajdą się też w innych trybach!

Reklama

Okazuje się, że Potyczki Taktyczne to nie jedyne miejsce, w którym zobaczymy Małe Legendy.

Reklama

Wydawało się, że Małe Legendy zostały stworzone tylko na potrzeby nowego trybu – Potyczki Taktyczne. Tymczasem Riot Games ujawnia, że nie do końca tak jest.

Małe stworki mamy zobaczyć również w innych trybach.

Małe Legendy jeszcze pokażą, na co je stać!

Małe Legendy to bardzo fajny pomysł, który już teraz mocno spodobał się graczom. Te stworki będą waszymi awatarami w Potyczkach Taktycznych. Tańczą, używają emotek i animacji oraz generalnie się popisują.

Teraz dowiedzieliśmy się, że już trwają testy przeniesienia Małych Legend do innych trybów. Raczej szybko nie pojawią się w głównej odmianie League of Legends, natomiast developerzy wspominają o chociażby ARAMie.

Riot chce zadbać, by stworki nie przeszkadzały w czytelności gry, natomiast stanowiły miły dodatek do całości. Zaprojektowano już pewne sytuacje, w których małe legendy mogłyby się pojawiać. Przykładowo w momencie, kiedy przeciwny bohater będzie za blisko naszego Nexusa.

Nasz plan zakłada sprawdzenie, jak wygląda to w różnych trybach gry i czy ma potencjał. Ostatecznie chcielibyśmy przenieść je do gier SR.

Legendy będą raczej elementami kosmetycznymi, może będą miały jakieś małe zdolności, nieco uprzykrzające życie przeciwnikom. Nie wiadomo jednak, na czym dokładnie będą polegały i w jakim kierunku pójdzie Riot.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite