w

Midas pojawi się podczas Halloween w Fortnite jako nieumarły zombie. Co o nim wiadomo?

Reklama

Midas być może jednak umarł, natomiast i tak trafi do Fortnite.

Reklama

Z Midasem w Fortnite jest bardzo ciekawa sytuacja. Niby przeżył, niby nie. Epic nie wyjaśniło do końca co się stało z postacią, która przez wiele miesięcy była podstawą fabuły Fortnite.

Teraz przecieki ujawniają, że deweloperzy mają pewien plan na to, jak można by było przywrócić Midasa. Co ciekawe, wcale nie zostanie on dodany do gry tak po prostu.

Nieumarły Midas w Fortnite

HYPEX, jeden z najpopularniejszych leakerów ujawnia, że Midas prawdopodobnie będzie nowym NPC, który trafi do Fortnite w ramach nadchodzącego Halloween. Na pewno pamiętacie, że Epic na Koszmarów Czar dodaje do Battle Royale specjalne stwory, które utrudniają rozgrywkę. Midas ma być ponoć jednym z nich.

Co o nim wiadomo?

  • Ma mieć złotą broń, dokładnie Scara (prawdopodobnie placeholder)
  • Ma 100 punktów życia i 350 punktów tarczy

Oprócz Midasa w grze pojawią się jego pomagierzy, którzy otrzymali nazwę „Ghostly Ghost Henchmen”. Ci z kolei będą posiadać AR, Pompę, SMG, lub wyrzutnię rakiet.

Event Halloween zazwyczaj rozpoczynał się pod koniec października, więc został jeszcze niecały miesiąc. W następnej aktualizacji powinny się pojawić pierwsze zapowiedzi, lub jakieś nawiązania do nadchodzącego Koszmarów Czar 2020.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite