w

Mija 1000 dni od usunięcia z Fortnite jednego z najbardziej kontrowersyjnych plecaków w historii

Fanpage Grupa

Epic do tej pory usunął z Fortnite bardzo mało przedmiotów kosmetycznych. Wśród nich był jeden plecak, którego nie ma już okrągłe 1000 dni.


Epic nie ma w zwyczaju usuwania przedmiotów kosmetycznych. Do tej pory w całej historii gry zdarzyło się to tylko kilkukrotnie. Jedną z najgłośniejszych takich spraw było permanentne usunięcie plecaka, który był niemal identyczny do tego, którego Epic dodało w ramach karnetu bojowego.

Wówczas zwrócono graczom ich V-Dolce, a plecak całkowicie usunięto. Od tamtych wydarzeń mija właśnie okrągłe 1000 dni.

Usunięty plecak w Fortnite

OG gracze będą kojarzyć plecak, który nosił nazwę “Gunner”. Był on w grze dosłownie przez chwilę. Wszystko dlatego, że przypominał ten dostępny w karnecie bojowym. Epic zażyczyło sobie za niego 1000 V-Dolców.

I nie byłoby problemu, gdyby nie fakt, że “Bonesy” był dokładnie taki sam, tylko z inną chustą i nieco innym odcieniem sierści.

Z tematu na Reddicie wynika, że wiele osób chciałoby mieć możliwość kupienia tego plecaka, ale okazja na to już przepadła. Da się natomiast zrozumieć, dlaczego gracze ogólnie byli źli na Epic.

Raczej nikt nie ma dzisiaj za złe deweloperom, że wycofali się ze swojego pomysłu. No, może poza ludźmi, którzy wydali pieniądze na V-Dolce z myślą o plecaku.