w

Nawet Epic było pod wrażeniem tego dzieła z Fortnite. Fundament przeniesiony do rzeczywistości

Fanpage Grupa

Rzadko zdarza się, by Epic cokolwiek komplementowało. Ale tym razem faktycznie były ku temu mocne podstawy.


Cosplay to naprawdę trudne zajęcie, które wymaga ogromnych pokładów uwagi, dokładności, a także czasu. Cosplaye z Fortnite, z League of Legends i innych gier są naprawdę niesamowicie popularne, ale rzadko kiedy ich autorzy mogą się pochwalić, że deweloperzy gier skomentowali ich pracę.

W tym przypadku tak się stało. holtsclawcosplay pokusił się o odtworzenie Fundamenta. Cosplay wyszedł na tyle dobrze, że jeden z pracowników Epic wyraził swoje słowa uznania.

Cosplay, który został pochwalony przez Epic

Cosplay, o którym mowa, przedstawia się następująco:

Fortnite na pewno jest wdzięcznym tytułem do tego typu zajęć, bo ma mnóstwo różnego rodzaju skinów. Tutaj warto wspomnieć, że wiele elementów zostało wydrukowanych na drukarce 3D, która zmieniła świat cosplayu.

Komentarz Epic, o którym była mowa, to co prawda zwykła pochwała, jednak patrząc na to, że o pochwalenie pokusił się sam pracownik, to sprawa naprawdę robi wrażenie.

Cosplayerzy często narzekają na fakt, że bardzo rzadko ktokolwiek ważny zwraca na nich uwagę i komplementuje ich prace. Trzeba więc przyznać, że pochwała od samego dewelopera to niemałe zaskoczenie.