w

Nerfy XP w Fortnite sprawiają, że gracze wbijają poziomy bardzo wolno. Epic musi coś z tym zrobić?

Fanpage Grupa

Informowaliśmy o tym, że Epic wprowadza dość duże zmiany w kwestiach XP. Teraz wiadomo, że jest to naprawdę bolesne.


Epic zmieniło kilka ważnych rzeczy, jeżeli chodzi o XP. Zwiększono ilość potrzebnych punktów doświadczenia do kolejnych poziomów, zmniejszono ilość otrzymywanych XP, zmieniono praktycznie wszystko, włączenie z trybem Oszuści, który daje teraz 25% mniej PD.

Gracze już mocno narzekają, że Epic powinno wprowadzić jakieś zmiany. Obecne wyliczenia pokazują, że większości nie uda się wbić 200 poziomu, przynajmniej grając w normalny sposób, bez używania żadnych glitchów.

Epic przesadziło z nerfem XP?

I choć są gracze, którym to nie przeszkadza, to jednak na Twitterze czy na Reddicie dyskusje na ten temat są coraz ostrzejsze.

Pytanie, czy Epic cokolwiek z tym zrobi. Obecnie są ludzie, którzy spokojnie mają ponad 100 levele, ale można się domyślać, że większość po prostu je kupiła. LootStation, czyli osoba, która co sezon próbuje wbić 1000 poziom, ma już 132 level.

Wychodzi więc na to, że to wcale nie jest tak, że się nie da. Po prostu wbijanie poziomów jest teraz dość wolne i żmudne. Może Epic ma na to jakiś plan, którego gracze jeszcze nie znają, a może tak to będzie w tym sezonie wyglądało.