w

Nie zgadniecie, co tworzą drzewa rzeczywistości. Wszyscy gracze Fortnite doskonale znają ten kształt

Fanpage Grupa

Gracze mają pewną bardzo śmiałą teorię odnośnie drzew rzeczywistości i tego, co Epic chce nimi osiągnąć.


Na wstępie należy zaznaczyć, że przez ostatni brak nowości i okres urlopowy, gracze skupili się głownie na teoriach. Niektóre są lepsze, inne nieco gorsze. Do wszystkich trzeba podchodzić z dystansem i pewnym przymrużeniem oka.

Jedna z teorii wybija się na tle pozostałych pod względem popularności. Głównie dlatego, że jest to dość ekscytujące. Epic bowiem ponownie ma nawiązywać drzewami rzeczywistości do znanego kształtu.

Co tworzą drzewa?

Gracz o nicku “zaqstavano” pokazuje, że drzewa prawdopodobnie będą formować kształt kostki. Tak, to naprawdę do tego zmierza.

Oczywiście nie jest to nic potwierdzonego, ale gdyby faktycznie Epic formowało znowu kostkę, to byłoby to niezłym zaskoczeniem. Ponowny powrót do tego samego motywu może być obecnie tak samo wielkim sukcesem, jak i niewypałem.

Wiele osób ma zwyczajnie dość powracania ciągle do kostki i tego samego motywu. Ludzie faktycznie oczekują, że deweloperzy wymyślą już coś nowego i może niekoniecznie będą to kosmici czy siódemka, a jakiś motyw przewodni pokroju Dzikiego Zachodu.