w

Ninja pocisnął dzieciaki, które narzekają na obecny sezon Fortnite

Ten sezon w Fortnite wywołuje bardzo mieszane uczucia. Jedni piszą, że jest super, inni wręcz odwrotnie.


12 sezon miał przynieść Fortnite obudzenie z zimowego snu i faktycznie, wiele osób powróciło do produkcji Epic Games, ciesząc się z nowych mechanik, dobrego balansu, czy ciekawych miejscówek.

Są jednak tacy, którzy narzekają na brak większych zmian i dalszą stagnację. Właśnie do nich skierował się Ninja podczas jednego z ostatnich streamów.

Ninja do narzekających dzieciaków

Podczas swojego streamu, jeden z widzów ciągle pisał, że znowu zawiódł się na Fortnite i przykro widzieć, jak umiera. Ninja zdecydowanie się z tym nie zgodził.

Te małe głupie dzieciaki tego nie rozumieją. Nie dają nawet szansy. Ludzie, którzy dalej hejtują Fortnite są po prostu słabi w niego i narzekają, bo nie mogą wygrać, albo to po prostu hejterzy.

Według Ninjy, to 12 sezon jest najlepszy od kilkunastu miesięcy. Jak sam mówi, Epic w końcu zrobiło dobrą robotę i ponownie aż chce się grać, nawet ucząc się wszystkiego od początku.

Natomiast Ninja to Ninja, tydzień temu narzekał na metę w Fortnite i jak słyszeliśmy, granie solo według niego było kompletnie bezsensowne przez balans. Może za tydzień streamer znowu będzie narzekał, by potem ponownie cieszyć się z balansu.

Na pewno Fortnite mocniej ruszył. Dzisiaj nie było jednak żadnej aktualizacji zawartości, a jedyny patch na Playstation 4 był podyktowany dalszą optymalizacją. To niezbyt dobry prognostyk na kolejne miesiące.