w

Nowa broń “Recycler” już dostępna w Fortnite. Oto pierwszy filmik z jej działaniem

Fanpage Grupa

Dość niespodziewanie do Fortnite została dodana nowa broń.


Zaledwie wczoraj opisywaliśmy, jak działa ta broń, a dzisiaj już znalazła się w grze. Trudno powiedzieć, czy taki był zamysł Epic, ale wchodząc obecnie do Fortnite faktycznie można znaleźć w skrzyniach “Recycler’a”.

Jego działanie jest stosunkowo proste. Najpierw wsysamy struktury znajdujące się wokół nas, a następnie możemy je wystrzelić.

Nowa broń w Fortnite

Epic wprowadziło ją dość niespodziewanie, ale prawdopodobnie nie jest to wynikiem błędu. Recycler dodany został chwilę przed 16:00, najpierw na Nintendo Switch, a potem na innych platformach. To dość zaskakujący sposób wprowadzania nowych przedmiotów, w tym wypadku broni – zazwyczaj towarzyszy temu oficjalna informacja.

Tym razem Epic nie opublikowało żadnej informacji, a gracze sami zorientowali się, że do gry wprowadzono coś nowego. Warto także wspomnieć, że w związku z problemami serwerowymi na niektórych platformach Fortnite nadal nie działa. Epic nadal nad tym prężnie pracuje.

Trzeba mieć nadzieje, że problemy zostaną naprawione jak najszybciej, a dodanie tej broni nie jest efektem jakiegoś błędu – takie już się w przeszłości zdarzały. Wówczas przedmiot wyłączano po kilku, kilkudziesięciu minutach.