w

Nowa grafika od Epic może przepowiadać pojawienie się Czarnego Rycerza w Fortnite

Fanpage Grupa

Nowa grafika, która pojawiła się w mediach społecznościowych, zdaniem graczy nie jest przypadkowa.


Epic na oficjalnym profilu Fortnite opublikowało wpis z pewną grafiką. Normalnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że jednym z jej elementów jest skin Czarnego Rycerza. Przypomnijmy, że skórka ta była dostępna tylko i wyłącznie w ramach karnetu bojowego w 2 sezonie.

Odblokowywało się ją na 70. poziomie i nigdy nie była dostępna w sklepie. Teraz według teorii społeczności skin może wrócić.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić.

Powrót skórki Czarnego Rycerza?

Wszystkie te plotki pojawiły się po publikacji tej grafiki:

Na początku należy sprostować, że skin z karnetu zapewne nie pojawi się w sklepie, przynajmniej nie w swojej oryginalnej formie. To według deweloperów nie miałoby żadnego sensu i stałoby wbrew temu, co wielokrotnie powtarzali.

Warto tutaj wspomnieć, że w RŚ jest nieco inny czarny rycerz, który już mógłby się pojawić. Przynajmniej w czystej teorii.

Być może to właśnie jego zapowiada ta grafika? Trudno w tym momencie jednoznacznie stwierdzić, natomiast jest jeszcze inna możliwość, czyli nowy NPC. Czarny Rycerz nie musi wcale wchodzić do sklepu jako skin, żeby był dostępny w grze pod taką czy inną formą.

Co zabawne, na oryginalnej grafice w tle ukryto małego easter egga. Nie ma on może wielkiego znaczenia w kwestii Rycerza, ale jest miłym akcentem, który dostrzegło stosunkowo mało osób.