w

Nowa kwietniowa Ekipaka sezonu 2 rozdziału 5 nadchodzi do Fortnite

Nowa kwietniowa Ekipaka nadchodzi do gry. Jaki tym razem skin będzie w niej zawarty?


Ekipaka jest ciekawą ofertą, która cieszy się sporą popularnością. Dzięki niej gracze mogą zdobyć skórki oraz inne przedmioty kosmetyczne. Dodatkowo, są one stosunkowo tanie.

Marcowa Ekipa Fortnite dobiega już końca, dlatego niedawno w sieci pojawiły się informacje, które ujawniają jaki skin będzie dostępny do zdobycia w tym pakiecie.

Prezentacja nadchodzącego skina

Reklama

Ostatnio w sieci udostępniono wygląd skórki, która będzie zawarta w ekipie. Aktywniejsi gracze od razu rozpoznają, o którą postać chodzi.

Ekipaka oprócz paru przedmiotów kosmetycznych, będzie zawierała skina Aresa. Obecnie występuje on w grze w formie bossa na mapie.

Deweloperzy udostępnili także pełny zwiastun kwietniowej oferty.

Video

Pakiet standardowo będzie zawierał w sobie skina i plecak z wieloma stylami oraz kilof. Znamy już pełny wygląd tych przedmiotów kosmetycznych, a to wszystko dzięki leakerom, którzy wydobyli informacje z plików gry.

  • Ares i jego style

  • Plecak z dodatkowymi wersjami

  • Kilof i styl LEGO

  • Ares w lobby wraz z jego pozą

Znacznie większa cześć społeczności ma bardzo pozytywne zdanie o tej skórce, chociaż raczej nie jest to zaskoczeniem.

Cena oczywiście pozostaje taka sama – 42,49 zł.

To raczej wszystkie informacje o tej ofercie. Jeśli ktoś planuje zdobyć pakiet za marzec, to powinien się pośpieszyć. Zakup Ekipaki przed kwietniem zapewni nam skina za obecny miesiąc jak i nadchodzący.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite