w

O której godzinie będzie dostępny darmowy pakiet dla PC w Fortnite? Wyzwania do zrobienia

Fanpage Grupa

Pakiet ze skinem i innymi przedmiotami będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy PC już 19 maja. Teraz poznaliśmy także sposób odbioru oraz przewidywaną godzinę.


Pakiet, o którym mowa będzie dostępny w Epic Store. Co trzeba będzie zrobić? Zaakceptować wyzwania, które znajdą się w oficjalnym sklepie Epic. Szukać należy tego w kliencie, a nie bezpośrednio w grze.

Oznacza to, że w Epic Store znajdziecie specjalną ofertę z pakietem, którą trzeba będzie zaakceptować. To jednak nie wszystko. 19 maja będzie trzeba wykonać serię zadań, a każde zadanie to jeden przedmiot kosmetyczny.

Jak odebrać pakiet Volcanic Assassin do Fortnite?

Godzina, o której ma być aktywowany cały pakiet, to 17:00. Można się domyślać, że Epic Store będzie miało wtedy większe lub mniejsze problemy z działaniem. To także o tej godzinie poznamy serię wyzwań, w ramach których zdobędziecie:

  • skina,
  • kilof,
  • plecak,
  • malowanie.

Czy trzeba się spieszyć? Zdecydowanie nie. Skina odbierzecie w sumie do 16 czerwca. Jeżeli więc nie macie czasu 19 maja, to równie dobrze możecie to zrobić w przyszłym miesiącu i nic się nie stanie.